O NAS

Kancelaria Prawna „Berenson i Wspólnicy” działa na rynku prawniczym od 2015 r. Specjalizujemy się m.in. w sprawach cywilnych. Oferujemy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a przy współpracy z szeregiem ekspertów i specjalistów, zapewniamy kompleksowo świadczoną usługę.
Jako Kancelaria Prawna „Berenson i Wspólnicy” gwarantujemy, że powierzając nam Swoją sprawę, osiągniemy wspólnie zamierzone rezultaty. Wszystkie czynności przez nas dokonane charakteryzują się przede wszystkim poufnością i rzetelnością.

Czym się zajmujemy

W

wstępnym przygotowaniem koncepcji prowadzenia sprawy,

W

opracowaniem wszelkich pism procesowych na każdym etapie postępowania,

W

bieżącą analizą toczącego się postępowania,

W

reprezentacją przed Sądami wszelkiego szczebla, w ramach każdego typu postępowań (postępowanie zwykłe, uproszczone, nakazowe, upominawcze, zabezpieczające, egzekucyjne).

PRAWO cywilne

Jako Kancelaria „Berenson i Wspólnicy” pomagamy naszym Klientom zarówno w zakresie spraw związanych z nieruchomościami, jak i umowami cywilnoprawnymi. Nasze wsparcie polega na doraźnym udzielaniu porad prawnych (w tym porady prawne online), opiniowaniu umów, przygotowywaniu projektów umów, jak i reprezentowaniu przed Sądami Cywilnymi we wszystkich sprawach natury cywilistycznej.
Jesteśmy gotowi przyjąć sprawę cywilną na każdym etapie postępowania. Skorzystanie z usług naszej Kancelarii Prawnej pozwoli Państwu na szybkie i kompleksowe przejście przez nawet najbardziej skomplikowane sprawy cywilne, które niejednokrotnie wiążą się z zaangażowaniem emocjonalnym.